
Блок живлення 1StCharger для ноутбука Samsung 14V 56W 4A 6.5x4.4 + каб.живл. (AC1STSA56WD2) n
504 ₴
- Готово до відправки
- Код: 716546
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумісність: для ноутбуків та моніторів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stCharger |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 4 А |
| Джерело живлення | 6.5х4.4мм |
| Пам'ять | 14 В |
| Процесор | 56 Вт |
| Сумісний бренд | Samsung |
Інформація для замовлення
- Ціна: 504 ₴
