
Блок живлення для ноутбука Samsung 19V 3.16A 60W 5.5х3мм (AD111006) bulk l
559 ₴
- Готово до відправки
- Код: 716540
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків Samsung 60W (19V/3.16A) 5.5x3.0.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 3.16 А |
| Джерело живлення | 5.5х3мм |
| Пам'ять | 19 В |
| Процесор | 60 Вт |
| Сумісний бренд | Samsung |
Інформація для замовлення
- Ціна: 559 ₴
