
Блок живлення для ноутбука Sony 16V 4A 64W 6.5х4.4мм без каб. живл. (AD112003) bulk u
668 ₴
- Готово до відправки
- Код: 716539
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбука Sony 16V 4A 64W 6.5х4.4 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 4 А |
| Джерело живлення | 6.5х4.4мм |
| Пам'ять | 16 В |
| Процесор | 64 Вт |
| Сумісний бренд | Sony |
Інформація для замовлення
- Ціна: 668 ₴
