
Блок живлення для ноутбука Sony 19.5V 4.7A 92W 6.5х4.4мм (AD112004) bulk n
636 ₴
- Готово до відправки
- Код: 716538
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбука Sony 19.5V 4.7A 92W 6.5х4.4 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 4.7 А |
| Джерело живлення | 6.5х4.4мм |
| Пам'ять | 19.5 В |
| Процесор | 92 Вт |
| Сумісний бренд | Sony |
Інформація для замовлення
- Ціна: 636 ₴

