
Блок живлення для ноутбука Toshiba 15V 6A 90W 6.3х3.0мм (AD113004) r
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 716536
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбука Toshiba швидко зарядить акумулятор вашого ноутбука, а також забезпечить живлення пристрою від електромережі. Адаптер має компактні розміри, відрізняється надійністю і довгим терміном служби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 6 А |
| Джерело живлення | 6.3х3мм |
| Пам'ять | 15 В |
| Процесор | 90 Вт |
| Сумісний бренд | Toshiba |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴

