
Блок живлення 1StCharger для ноутбука Acer 19V 65W 3.16A 6.3х3.0мм (AC1STAC60WC) b
603 ₴
- Готово до відправки
- Код: 716534
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбука Acer швидко зарядить акумулятор вашого ноутбука, а також забезпечить живлення пристрою від електромережі. Адаптер має компактні розміри, відрізняється надійністю і довгим терміном служби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stCharger |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 3.16 А |
| Довжина кабелю | немає даних |
| Джерело живлення | 6.3х3мм |
| Пам'ять | 19 В |
| Процесор | 65 Вт |
| Сумісний бренд | Acer |
| Температура експлуатації | мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 603 ₴
