
Блок живлення 1StCharger для ноутбука Dell 19.5V 210W 10.8A 7.4х5.0мм (AC1STDE210WB) l
3 293 ₴
- Готово до відправки
- Код: 716530
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумісність: для ноутбуків та моніторів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stCharger |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 10.8 А |
| Довжина кабелю | немає даних |
| Джерело живлення | 7.4х5мм |
| Пам'ять | 19.5 В |
| Процесор | 210 Вт |
| Сумісний бренд | Dell |
| Температура експлуатації | мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 293 ₴

