
Блок живлення 1StCharger для ноутбука HP 19.5V 150W 7.7A 7.4х5.0мм (AC1STHP150WC3) i
1 298 ₴
- Готово до відправки
- Код: 716526
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумісність: для ноутбуків та моніторів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stCharger |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 7.7 А |
| Довжина кабелю | немає даних |
| Джерело живлення | 7.4х5мм |
| Пам'ять | 19.5 В |
| Процесор | 150 Вт |
| Сумісний бренд | HP |
| Температура експлуатації | мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 298 ₴
