
Блок живлення 1StCharger для ноутбука Lenovo 12V 18W 1.5A 3.0х1.0мм (AC1STLE18WE2) e
582 ₴
- Готово до відправки
- Код: 716518
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумісність: для ноутбуків та моніторів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stCharger |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 1.5 А |
| Довжина кабелю | немає даних |
| Джерело живлення | 3х1мм |
| Пам'ять | 12 В |
| Процесор | 18 Вт |
| Сумісний бренд | Lenovo |
| Температура експлуатації | мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 582 ₴
