
Блок живлення 1StCharger для ноутбука Lenovo 16V 72W 4.5A 5.5х2.5мм (AC1STLE72WB3) p
581 ₴
- Готово до відправки
- Код: 716517
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумісність: для ноутбуків та моніторів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stCharger |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 4.5 А |
| Довжина кабелю | немає даних |
| Джерело живлення | 5.5х2.5мм |
| Пам'ять | 16 В |
| Процесор | 72 Вт |
| Сумісний бренд | Lenovo |
| Температура експлуатації | мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 581 ₴

