
Блок живлення 1StCharger для ноутбука Samsung 12V 42W 3.5A 3.0x1.0мм (AC1STSA42WC1) m
582 ₴
- Готово до відправки
- Код: 716515
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумісність: для ноутбуків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stCharger |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тип роз'єму | 3.0x1.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 3.5 А |
| Довжина кабелю | немає даних |
| Джерело живлення | 3х1мм |
| Пам'ять | 12 В |
| Процесор | 42 Вт |
| Сумісний бренд | Samsung |
| Температура експлуатації | мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 582 ₴
