
Блок живлення 1StCharger для ноутбука Samsung 16V 60W 3.75A 5.5x3.0мм (AC1STSA60WA3) u
517 ₴
- Готово до відправки
- Код: 716514
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумісність: для ноутбуків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stCharger |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тип роз'єму | 5.5x3.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 3.75 А |
| Довжина кабелю | немає даних |
| Джерело живлення | 5.5х3мм |
| Пам'ять | 16 В |
| Процесор | 60 Вт |
| Сумісний бренд | Samsung |
| Температура експлуатації | мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 517 ₴
