
Блок живлення 1StCharger для ноутбука Sony 19.5V 150W 7.7A 6.5x4.4мм (AC1STSO150WA2) r
1 591 ₴
- Готово до відправки
- Код: 716512
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумісність: для ноутбуків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stCharger |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тип роз'єму | 6.5x4.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 7.7 А |
| Довжина кабелю | немає даних |
| Джерело живлення | 6.5х4.4мм |
| Пам'ять | 19.5 В |
| Процесор | 150 Вт |
| Сумісний бренд | Sony |
| Температура експлуатації | мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 591 ₴

