
Блок живлення 1StCharger для ноутбука Sony 10.5V 45W 4.3A 4.8x1.7мм (AC1STSO45WB3) k
582 ₴
- Готово до відправки
- Код: 716511
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумісність: для ноутбуків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stCharger |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тип роз'єму | 4.8x1.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 4.3 А |
| Довжина кабелю | немає даних |
| Джерело живлення | 4.8х1.7мм |
| Пам'ять | 10.5 В |
| Процесор | 45 Вт |
| Сумісний бренд | Sony |
| Температура експлуатації | мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 582 ₴
