
Блок живлення 1StCharger для ноутбука Toshiba 15V 90W 6A 6.3x3.0мм (AC1STTO90WA) v
582 ₴
- Готово до відправки
- Код: 716510
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумісність: для ноутбуків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stCharger |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тип роз'єму | 6.3x3.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 6 А |
| Довжина кабелю | немає даних |
| Джерело живлення | 6.3х3мм |
| Пам'ять | 15 В |
| Процесор | 90 Вт |
| Сумісний бренд | Toshiba |
| Температура експлуатації | мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 582 ₴

