
Блок живлення 1StCharger для ноутбука Lenovo 20V 45W 2.25A 3.0х1.0мм (AC1STLE45WE) b
548 ₴
- Готово до відправки
- Код: 716500
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумісність: для ноутбуків та моніторів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stCharger |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 2.25 А |
| Довжина кабелю | немає даних |
| Джерело живлення | 3х1мм |
| Пам'ять | 20 В |
| Процесор | 45 Вт |
| Сумісний бренд | Lenovo |
| Температура експлуатації | мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 548 ₴
