
Блок живлення для ноутбука Lenovo 20V 4.5A 90W 5.5х2.5мм (AD107001) bulk i
634 ₴
- Готово до відправки
- Код: 716494
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Список сумісних моделей:
G570-4334
G575
G575-4383
G62
G770
G770-1037
G555A
G570
2267 3000
36001651
B470
B560
B570
B575
B580
B940
E46A
G455
G460
G460A
G465
G470
G480
G510
G530
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 4.5 А |
| Довжина кабелю | Немає |
| Джерело живлення | 5.5х2.5мм |
| Пам'ять | 20 В |
| Процесор | 90 Вт |
| Сумісні інструменти | без кабелю живлення |
| Сумісний бренд | Lenovo |
| Температура експлуатації | мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 634 ₴
