
Пристрій захоплення відео Fifine V3 Game collection card (V3) c
3 071 ₴
- Готово до відправки
- Код: 685340
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Fifine Ampigame V3 - це карта відеозахоплення із інтерфейсом підключкення HDMI 2.1. Пристрій підтимує запис в якості до 4K і з частотою оновлення 30fps.
Завдяки сучасному формату підключення HDMI 2.1, пристрій підтримує підключення до різних пристроїв і дозволяє вивсти контент із IMAC, Nintendo Switch, Play Station чи ноутбука на телевізор або монітор.
Підтримка запису камери у форматі 1080p/60fps.
Завдяки аудіоінтерфейсу LINE IN, що виконаний у форматі jack 3,5 mm, ви без зайвих складнощів можете подати звук до записуваного відео із будь-якого зовнішнього джерала. А за допомогою інтерфейсу LINE OUT ви можете підключити навушники для прослуховування аудіо із джерела відеосигналу.
Також на корпусі пристрою присутня механічна кнопка керування RGB-підсвічуванням, що обов'язково приверне ще більше увваги до ваших онлайн трансляцій та допоможе створити незабутню атмосферу.
Комплектація:
1 х пристрій відеозахоплення
1 х кабель HDMI
1 x кабель USB A - USB C
1 x посібник користувача
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FIFINE |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 кг г |
| Інтерфейс | jack 3.5 мм, HDMI |
| Розміри | 0.3х13.3х11 см |
| Роздільна здатність відео | Full HD (1920×1080) |
| Тип | Зовнішній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 071 ₴









