
Акумулятор до ноутбука SAMSUNG 900X3B (AA-PLXN4AR) 7.4V 5400mAh PowerPlant (NB490189) o
2 024 ₴
- Готово до відправки
- Код: 683602
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі.
Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм.
Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями.
Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | AA-PBXN4ARAA-PLXN4AR |
| Вага | 310 г г |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 5400mAh |
| Кількість комірок | 6cell |
| Напруга | 7.4 V |
| Розміри | 285x105x5 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 024 ₴


