
Блок живлення до ноутбуку AlSoft Apple A2166 96W 20.5V/4.7A, 15V/3A, 9V/3A, 5.2V/3A, USB type-C (A40377) d
3 105 ₴
- Готово до відправки
- Код: 673978
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 96 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 20.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,7 А |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | Apple |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | USB Type-C |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 105 ₴

