DS925+ має вбудовану мережу 2.5GbE і підтримує як флеш-накопичувачі SATA, так і жорсткі диски 2,5"/3,5" у внутрішніх відсіках, а також накопичувачі M.2 NVMe через слоти M.2 для використання в якості кеш-пам'яті або пулів зберігання даних.
Розширюйте ємність відповідно до зростаючих потребКонсолідуйте свої дані, використовуючи до 80 ТБ необробленої пам'яті в 4 відсіках. Потрібно більше місця? Додайте ємність за допомогою DX525, щоб отримати до 180 ТБ загального простору для зберігання необроблених даних.
Приватна хмара для безперешкодного доступу до данихЗберігайте, синхронізуйте, отримуйте доступ і діліться даними з будь-якого пристрою, де б ви не були. Працюйте безперешкодно на різних платформах і пристроях та отримуйте доступ до файлів через мобільні додатки, настільні клієнти та інтерфейс браузера. Швидко та легко відкочуйте файли у разі випадкового видалення, помилок, зараження шкідливим програмним забезпеченням тощо завдяки функціям керування версіями.
Синхронізація між сайтами для розширення можливостей робочих процесівПідвищення ефективності робочих процесів і узгодження роботи команди між сайтами даних за допомогою автоматичної одно- або двосторонньої синхронізації між сайтами. Файли та папки підтримуються в актуальному стані на всіх сайтах, тож усі користувачі залишаються в курсі подій вдома, в офісі або в різних філіях - і все це при повному контролі над вашими даними.
Комплексні рішення для резервного копіювання, захисту та відновлення данихКонсолідуйте та автоматизуйте завдання резервного копіювання для ПК, файлових серверів, віртуальних машин, програм SaaS тощо. Віддалено керуйте резервними копіями пристроїв через централізований портал і швидко відновлюйте окремі файли або цілі пристрої, щоб забезпечити безперебійну роботу вашого бізнесу. Скористайтеся перевагами вбудованих рішень для резервного копіювання, розроблених для захисту ваших даних за допомогою безшовних конфігурацій резервного копіювання 3-2-1.
Розумне відеоспостереженняЗахистити свій бізнес ще ніколи не було так просто завдяки централізованому керуванню, підтримці понад 8700 моделей IP-камер, а також віддаленому моніторингу та відтворенню. Масштабована система керування відео від Synology надає всі необхідні інструменти для моніторингу, розслідування, керування та резервного копіювання в реальному часі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Synology |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У роботі | 37.91 Вт |
| У режимі сну | 12.33 Вт |
| Вага | 2.26 кг г |
| Висота | 166 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина: | 223 мм мм |
| Індикатори стану | HDD 1, HDD 3 , HDD 4 , статус , HDD 2 |
| Інтерфейси | Ethernet |
| Кнопки керування | живлення |
| Кількість вентиляторів охолодження | 2 шт. |
| Кількість груп користувачів, до | 128 |
| Кількість попередньо встановлених HDD | не встановлені |
| Кількість слотів для HDD | 4 |
| Кількість облікових записів користувачів, до | 512 |
| Контролер RAID | Да |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримувані типи HDD | SSD, HDD |
| Підтримувані файлові системи | Btrfs , EXT3 , EXT4 , FAT32 , HFS+ , exFAT, NTFS |
| Підтримка рівнів RAID | 0 , 1 , 10 , 5 , 6, Basic , Hybrid RAID , JBOD |
| Порти | 2 x USB 3.2, 2 х RJ-45 |
| Процесор | AMD Ryzen V1500B |
| Системна пам'ять | 4096 Мб |
| Тактова частота процесора | 2200 МГц |
| Тип | Класичний |
| Тип встановлення | Настільний |
| Тип встановленої оперативної пам'яті | DDR4 |
| Керування завантаженнями | FTP, HTTP |
| Функції | гаряча заміна дисків, зміна рівня RAID, міграція RAID, збільшення місткості дискового простору RAID-масива |
| Ширина | 199 мм |
- Ціна: 41 593 ₴






