
Комп'ютер Dell Pro Slim / Ultra5 235, 16, 512, кл+м, Win11P (BTO105_QCS1250) p
58 449 ₴
- Готово до відправки
- Код: 748657
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Dell Pro Slim — настільний комп’ютер у корпусі Small Form Factor для офісної інфраструктури. Процесор Intel U5-235 із 14 ядрами та пам’ять DDR5 5600 МГц забезпечують ефективну багатозадачність. SSD PCIe M.2 на 512 ГБ прискорює роботу системи та застосунків. Набір портів і слотів розширення дозволяє адаптувати конфігурацію під робочі потреби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 235 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 180 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6, Bluetooth 5.4 |
| Вага (кг) | 3.9 |
| Тип | Класичній |
| Зовнішні порти та роз'єми | 1 x DisplayPort , 1 x RJ45 , 1 х Audio combo port , 1 х HDMI , 3 x USB 3.2 Gen1, 4 x USB 2.0 , 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C |
| Можливість кріплення VESA | Немає |
| Вбудована вебкамера | Немає |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Висота, мм | 293 |
| Глибина, мм | 303 |
| Кардридер | Немає |
| Кількість потоків | 14 потоків |
| Кількість слотів | 2 |
| Кількість ядер | 14 ядер |
| Максимальний обсяг пам'яті | 64 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Модель корпусу | Dell Small Form Factor |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без DVD |
| Охолодження | активне охолодження |
| Дротова мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Виробник чипа відеокарти | Intel |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| З підсвіткою | Немає |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Сікет | 1851 |
| Стандарт встановленої пам'яті | PC5-44800 |
| Тип ПК | Для роботи та навчання |
| Тип відеокарт | вбудована |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Пристрої введення в комплекті | дротова миша, дротова клавіатура |
| Частота у Boost, ГГц | 5.0 |
| Частота процесора, ГГц | 2.9 |
| Частота встановленої пам'яті | 5600 MHz |
| Чипсет | Intel Q870 |
| Ширина, мм | 95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 449 ₴



