Покращуйте свою конфігурацію за допомогою 24-дюймового FHD-монітора 24B36X для роботи та розваг.
Один монітор для роботи та гри
Модель 24B36X створена для плавного переходу між роботою та розвагами. 24-дюймовий дисплей FHD забезпечує плавне зображення з частотою оновлення 144 Гц і надшвидким часом відгуку 0.5 мс. Adaptive Sync забезпечує відсутність розривів зображення, а HDR10 — насичений контраст і кольори. Технологія Low Blue Light, розроблена для комфорту, допомагає зменшити навантаження на очі, що робить 24B36X розумним і універсальним вибором для будь-якого робочого місця або ігрової станції.
0.5 мс MPRT – час відгуку рухомого зображення
MPRT – це абревіатура від Moving Picture Response Time (час відгуку рухомого зображення). Технологія MPRT вмикає та вимикає підсвічування монітора під час змін кадру. Завдяки скороченому часу показу кадру на екрані ефекти «шлейфів» і «розмиття» зменшуються, що забезпечує більш плавний та «живий» ігровий досвід.
Адаптивна синхронізація
Adaptive Sync синхронізує вертикальну частоту оновлення монітора з частотою кадрів, яку видає ваша відеокарта, роблячи ігровий процес ще плавнішим і усуваючи ривки, розриви та підлагування. Ця функція також корисна під час перегляду відео чи іншого візуального контенту, забезпечуючи більш комфортне дозвілля.
Переживайте гру на повну потужність з HDR10
HDR10 призначений для покращення якості зображення, поліпшення синхронізації вашого GPU або консолі з монітором. Це створює більш реалістичний, захоплюючий та плавний ігровий досвід: Ви будете відчувати, ніби ви крокуєте в гру, кадр за кадром.
Зменшене синє світло
AOC Lowblue Light зменшує вплив шкідливого синього випромінювання, яке під час тривалих сеансів може спричиняти втому очей, головний біль і порушення сну. Наша технологія Lowblue Light зменшує інтенсивність шкідливих хвиль, не спотворюючи кольорову палітру, тож ви можете насолоджуватися переглядом без зайвого занепокоєння про здоров’я очей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага без паковання | 2.52 кг |
| Час відгуку матриці | 4ms(GTG) |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Висота видимої зони | 296.46 мм |
| Діагональ дисплея | 23.8" |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 х DisplayPort 1.4 , 1 х HDMI 1.4, 1 х 3.5 мм Mini-Jack |
| Контрастність динамічна | 20 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1500:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Підсвітка | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність у робочому режимі | 18 Вт |
| Розміри без підставки | 318.5 x 544 x 35.1 мм |
| Розміри з підставкою | 414.5 x 544 x 198 мм |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ 23° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Технології поліпшення зображення | Flicker-Free , Low Blue Light, HDR 10 |
| Тип монітора | Безрамковий , Широкоформатний, Геймерський |
| Кути огляду (горз./вертикаль.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Крок між пікселями, мм | 0.2745 |
| Ширина видимої зони | 527.04 мм |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
- Ціна: 4 831 ₴










