Комбінована плита Electrolux LKK660220X поєднує ефективність газових конфорок із точністю електричної духовки. Чотири газові пальники забезпечують швидкий нагрів і точний контроль температури, що підходить для різних кулінарних завдань, а електрична духовка з функцією конвекції гарантує рівномірне приготування страв. Завдяки своєму стильному дизайну з нержавіючої сталі, ця плита додає естетики вашій кухні та зручна в догляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Румунія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики духової шафи | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Гриль | Так |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Конвекція | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85.7 см |
| Газ-контроль | поверхні |
| Глибина | 60 см |
| Зони нагрівання | газові |
| Індикатор температури | Да |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість напрямних | 3 |
| Кришка варильної поверхні | немає |
| Матеріал решіток поверхні | емальована сталь |
| Потужність і тип конфорок | 2 кВт , 3 кВт, 1 кВт |
| Напруга/частота | 220-240 В/50 Гц |
| Особливості | Дисплей, регулювання температури, Термостат, Таймер |
| Особливості духовки | швидке попереднє нагрівання , освітлення , стандартний деко , таймер , термостат, приготування на парі |
| Підсвітка | Да |
| Корисний об'єм | 58 л |
| Режими приготування | вентилятор , вентилятор + верхній нагрів , верхній + нижній нагрів , гриль, гриль + верхній нагрів , гриль + верхнє нагрівання + вентилятор , конвекція , нагрівання знизу + робота вентилятора , нижнє нагрівання , верхній + нижній нагрів + конвекція |
| Тип | комбінована (газ + електро) |
| Тип духовки | Електрична |
| Тип напрямних | рельєфні |
| Тип очищення | эмаль aqua clean |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Ширина | 60 см |
| Електрозапалювання | конфорки |
| Електропідпалювання поверхні | в ручці |
| Ящик для посуду | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 519 ₴



