- Вбудований захисний замок, стабільніше з'єднання
- Високоякісний сталевий корпус, більш міцний
- 5 адаптивних портів 10/100/1000 Мбіт/с
- Світлодіод: 6 сапфірово-зелених світлодіодних індикаторів
- Усі порти підтримують автоматичне MDI/MDI-X
- Підключи та працюй без налаштування, енергозбереження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netis |
| Країна виробник | Китай |
| Загальна кількість портів | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип комутатора | Некерований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Можливість віддаленого керування | некерований |
| Висота | 22.55 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 65 мм |
| Діапазон вологості (робота) | от 10% до 90% без конденсата |
| Кількість LAN портів | 5x10/100/1000TX |
| Комутаційна здатність | 10 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Метод передавання | Store-and-Forward (збереження та передавання) |
| Живлення | DC 5В, 0.8А |
| Робоча температура | от 0 до 40 °C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x, IEEE 802.3 |
| Температура зберігання | от -20˚ до 70˚ C |
| Тип портів | 5 x 10/100/1000BASE-TX |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 591 ₴





