Особливості:
Ігровий корпус
Ліва стінка з загартованого скла
Жорстка конструкція шасі
Оброблені кутові з’єднання
Поліпшений захист від електромагнітних завад
Аудіороз’єми, USB-роз’єми
Окремий відсік для блока живлення
Зручне розташування кнопок і роз’ємів
Бічні вентиляційні отвори
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golden Field |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 459 мм |
| Глибина | 408 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 3.х | 1 |
| Автоматика вимкнення | Немає |
| Вага | 5.2 кг| не встановлено г |
| Тип | Немає |
| Глибина паза | 2 х 120 мм |
| Довжина різі шпинделя | на верхней панели |
| Довжина мережевого кабелю | 240 мм |
| Додаткові характеристики | Black |
| Ємність акумулятора | метал |
| Значення вібрації ah | 2 |
| Кардридер | Немає |
| Контрастність статична | 2 |
| Коефіцієнт неточності | 2 |
| Максимальний час вимірювання | Немає |
| Максимальна проєкційна відстань | Немає |
| Максимальний робочий тиск | Немає |
| Матеріал | 340 мм, без бічного вікна |
| Мінімальний повітряний потік | 360 мм |
| На нижній панелі | Немає |
| Наповнювач | 165 мм |
| Нижня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Об'єм HDD | Mini-Tower |
| Оптичний привод | ATX/MicroATX |
| Особливості | Немає |
| Передня панель (опція) | 3 х 120 мм |
| Живлення | нижнє |
| Попередньо встановлена ОС | без блока живлення |
| Розмір | без підсвітки |
| Розміри | Немає |
| Сетка (Mesh) | Немає |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Стандарт 80 PLUS | Немає |
| Технології захисту | - |
| Тип матриці | 2 |
| Товщина металу | 0.5 мм |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | Немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | Немає |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | Немає |
| Функції | 120 мм |
| Функція PFC | Немає |
| Ширина паза | 1 х 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 358 ₴


