GAMEMAX GZ 850G WH — це потужний та надійний блок живлення преміум-класу, створений для сучасних ігрових та професійних ПК з високими вимогами до стабільності й ефективності.
Блок живлення повністю відповідає стандартам ATX 3.1 та PCIe 5.1 і оснащений нативним роз’ємом 12V-2x6, що забезпечує пряме та безпечне підключення відеокарт NVIDIA RTX™ 40/50 серій. Це мінімізує втрати струму, покращує енергоефективність і гарантує стабільну роботу системи навіть під високими навантаженнями.
Завдяки сертифікації 80 PLUS Gold, GZ 850G WH демонструє високу ефективність, знижене тепловиділення та тиху роботу. Оригінальний асиметричний дизайн підкреслює сучасний вигляд збірки та вигідно вирізняє блок живлення серед класичних рішень.
За охолодження відповідає 13,5-см турбо-вентилятор із низькими обертами та інтелектуальним режимом 0dB, який забезпечує практично безшумну роботу при низьких і середніх навантаженнях. Високоякісні японські конденсатори з робочою температурою до 105 °C, а також матричне розміщення твердотільних конденсаторів гарантують тривалий термін служби, мінімальні пульсації та стабільну подачу живлення.
Система подвійної EMI-фільтрації та захист від перенапруг, стрибків струму й перегріву забезпечують максимальну безпеку компонентів. На підтвердження надійності виробник надає 5-річну гарантію.
GAMEMAX GZ 850G WH — ідеальний вибір для продуктивних ПК, де важливі тиша, стабільність і готовність до нових поколінь відеокарт.
Блок живлення повністю відповідає стандартам ATX 3.1 та PCIe 5.1 і оснащений нативним роз’ємом 12V-2x6, що забезпечує пряме та безпечне підключення відеокарт NVIDIA RTX™ 40/50 серій. Це мінімізує втрати струму, покращує енергоефективність і гарантує стабільну роботу системи навіть під високими навантаженнями.
Завдяки сертифікації 80 PLUS Gold, GZ 850G WH демонструє високу ефективність, знижене тепловиділення та тиху роботу. Оригінальний асиметричний дизайн підкреслює сучасний вигляд збірки та вигідно вирізняє блок живлення серед класичних рішень.
За охолодження відповідає 13,5-см турбо-вентилятор із низькими обертами та інтелектуальним режимом 0dB, який забезпечує практично безшумну роботу при низьких і середніх навантаженнях. Високоякісні японські конденсатори з робочою температурою до 105 °C, а також матричне розміщення твердотільних конденсаторів гарантують тривалий термін служби, мінімальні пульсації та стабільну подачу живлення.
Система подвійної EMI-фільтрації та захист від перенапруг, стрибків струму й перегріву забезпечують максимальну безпеку компонентів. На підтвердження надійності виробник надає 5-річну гарантію.
GAMEMAX GZ 850G WH — ідеальний вибір для продуктивних ПК, де важливі тиша, стабільність і готовність до нових поколінь відеокарт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм +3.3 V (A) | 15 |
| Вихідний струм +5V (A) | 15 |
| Потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Стан | Новий |
| Стандарт 80 PLUS | Gold |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC (Power Factor Correction) | активна |
| Габаритні розміри | |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина | 160 мм |
| Роз'єми | |
| Кількість FDD | 3 шт. |
| Кількість SATA | 6 шт. |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 5 і більше |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3A |
| Діаметр вентиляторів | 135 мм |
| Інше | ATX 3.0/3.1, PCIe 5.1 Ready | низькошумне охолодження | стабільна лінія +12В| вентилятор з гідродинамічним підшипником |
| Защита от | OCP (захист від перевантаження струмом на кожному каналі), OPP (захист від перевантаження за сумарною потужністю), OTP (захист від перегрівання), OVP (захист від перевищення напруги), SCP (захист від короткого замикання) |
| Модульне під'єднання кабелів | Да |
| Розміри, мм | 160 x 150 x 86 мм мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4x6+2 pin, 1x16 pin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 380 ₴









