-5%

Блок живлення Chieftec 1000W Stealth (SPX-1000-FC) f
7 489 ₴
7 110 ₴
- Готово до відправки
- Код: 742491
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм +12V (A) | 83.3 |
| Вихідний струм +3.3 V (A) | 20 |
| Вихідний струм +5V (A) | 20 |
| Потужність блоку живлення | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Стандарт 80 PLUS | Platinum |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC (Power Factor Correction) | активна |
| Габаритні розміри | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 140 мм |
| Роз'єми | |
| Кількість FDD | 4 шт. |
| Кількість SATA | 10 шт. |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 5 і більше |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Діаметр вентиляторів | 135 |
| Інше | ATX 3.0/3.1, PCIe 5.1 Ready | низькошумне охолодження | стабільна лінія +12В| вентилятор з гідродинамічним підшипником |
| Защита от | OCP (захист від перевантаження струмом на кожному каналі), OPP (захист від перевантаження за сумарною потужністю), OTP (захист від перегрівання), OVP (захист від перевищення напруги), SCP (захист від короткого замикання) |
| Модульне під'єднання кабелів | Да |
| Розміри, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'єму під'єднання живлення процесора | 1x4+8pin |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 3x6+2 pin, 1x16 pin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 110 ₴







