Блок живлення ASRock PRO PRO-850B - це розроблене за найновішим стандартом Intel ATX 3.1 високотехнологічне рішення для надійної та безперебійної роботи вашої комп’ютерної системи.
Вбудований 120 мм вентилятор з оптимізованими лопатями здійснює тихе та ефективне відведення тепла.
У блоці живлення ASRock PRO PRO-850B передбачено наступні технології захисту:
- - OCP (захист від надструмів);
- - OTP (захист від перегрівання);
- - OPP (захист від перевантаження);
- - OVP (захист від перенапруги);
- - SCP (захист від короткого замикання);
Офіційна сертифікація 80 PLUS Bronze підтверджує високий ККД пристрою (понад 85%) та гарантує енергоефективну роботу ASRock PRO PRO-850B.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASRock |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм +3.3 V (A) | 18 |
| Вихідний струм +5V (A) | 18 |
| Потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Стан | Новий |
| Стандарт 80 PLUS | Bronze |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC (Power Factor Correction) | активна |
| Габаритні розміри | |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина | 140 мм |
| Роз'єми | |
| Кількість FDD | 2 шт. |
| Кількість SATA | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 3 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 24pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3A |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Інше | ATX 3.0/3.1, PCIe 5.1 Ready | низькошумне охолодження | стабільна лінія +12В| вентилятор з гідродинамічним підшипником |
| Защита от | OCP (захист від перевантаження струмом на кожному каналі), OPP (захист від перевантаження за сумарною потужністю), OTP (захист від перегрівання), OVP (захист від перевищення напруги), SCP (захист від короткого замикання) |
| Модульне під'єднання кабелів | Немає |
| Розміри, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2pin, 1x12pin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 704 ₴





