-4%

Блок живлення для систем відеоспостереження Full Energy BG-1220/18 z
2 420 ₴
2 331 ₴
- Готово до відправки
- Код: 539908
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 316 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 175 — 240 В |
| Вихідна напруга | 11 В, 13 В , 14 В , 12 В |
| Вихідний роз'єм | клемна колодка |
| Вихідний струм | 20 А |
| Глибина | 52 мм |
| Регулювання вихідної напруги | Да |
| Тип | клемний |
| Формат перетворення | імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 331 ₴
