
Фреза Bosch Professional карнизна, Std, S8, R12, L19 (2.608.628.343) s
757 ₴
- Готово до відправки
- Код: 686012
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Твердосплавна карнизна фреза з хвостовиком 8 мм, діаметром 12 мм, робочою довжиною 19 мм і загальною 60 мм, з двома лезами і шарикопідшипником — робоча насадка до вертикально-фрезерних машин. Практична для заокруглення кромок заготовок з деревини, наприклад, дуба, вільхи, бука, ялини
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | крайкові |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Діаметр | 12 мм |
| Комплектація | фреза |
| Загальна довжина | 60 мм |
| Робоча довжина | 19 мм |
| Робочий матеріал | дерево |
| Розмір хвостовика | 8 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 757 ₴









