
Аккумулятор для ноутбука LENOVO ThinkPad A485, T480 (01AV424) 11.4V 2100mAh PowerPlant (NB482313) y
2 024 ₴
- Готово к отправке
- Код: 625587
+380 (97) 624-33-64
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Характеристики:
Можна використовувати замість:
Сумісний з:
Характеристики:
- Ємність: 2100mAh.
- Тип акумулятора: Li-ion.
- Напруга: 11.4V.
- Кількість елементів: 4.
- Розміри акумулятора: 65x210x10 мм.
- Вага: 121 г.
- Розміри в упаковці: 75x230x45 мм.
- Вага в упаковці: 168 г.
- Виробник: PowerPlant.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- 01AV423 4X50M08810 01AV422 SB10K97579 SB10K97580 01AV424 SB10K97581 01AV452 SB10K97597 01AV490.
Сумісний з:
- Lenovo ThinkPad T470 Series.
- Lenovo ThinkPad T570 Series.
- Lenovo ThinkPad A475 Series.
- Lenovo ThinkPad A485 Series.
- Lenovo ThinkPad T480 Series.
- Lenovo ThinkPad T580 Series.
- Lenovo ThinkPad P51S Series.
- Lenovo ThinkPad P52S Series.
- Lenovo ThinkPad TP25 (Anniversary Edition 25) Series.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | 01AV423 4X50M08810 01AV422 SB10K97579 SB10K97580 01AV424 SB10K97581 01AV452 SB10K97597 01AV490 |
| Вес | 121 г г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 2100 mAh |
| Количество ячеек | 4cell |
| Напряжение | 11.4V |
| Размеры | 65x210x10 мм |
| Тип | Li-Ion |
Информация для заказа
- Цена: 2 024 ₴
