
Аккумулятор для ноутбука LENOVO IdeaPad 330-15ICH (L17C3PB0) 11.1V 4100mAh PowerPlant (NB482320) p
2 024 ₴
- Готово к отправке
- Код: 625583
+380 (97) 624-33-64
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO IdeaPad 330-15ICH (L17C3PB0) 11.1V 4100mAh.
Можна використовувати замість:
Сумісний з:
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO IdeaPad 330-15ICH (L17C3PB0) 11.1V 4100mAh.
- Ємність: 4100mAh.
- Тип акумулятора: Li-polymer.
- Напруга: 11.1V.
- Кількість елементів: 3.
- Розміри акумулятора: 320x60x5 мм.
- Вага: 205 г.
- Розміри в упаковці: 335x110x35 мм.
- Вага в упаковці: 288 г.
- Виробник: PowerPlant.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- L17D3PB0 5B10Q71254 L17C3PB0 5B10Q71252 L17M3PB1 5B10Q71251 5B10W67266 5B10W67404.
Сумісний з:
- Lenovo IdeaPad 330-17ICH Series.
- Lenovo IdeaPad 330-15ICH Series.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | L17D3PB0 5B10Q71254 L17C3PB0 5B10Q71252 L17M3PB1 5B10Q71251 5B10W67266 5B10W67404 |
| Вес | 205 г г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 4100 mAh |
| Количество ячеек | 3cell |
| Напряжение | 11.1V |
| Размеры | 320x60x5 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 2 024 ₴
