
Аккумулятор для ноутбука LENOVO V130-15IGM (L17L2PB3) 7.6V 4500mA PowerPlant (NB482078) l
1 825 ₴
- Готово к отправке
- Код: 400141
+380 (97) 624-33-64
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO V130-15IGM (L17L2PB3) 7.6V 4500mAh.
Ємність: 4500mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 7.6V.
Кількість елементів: 2.
Розміри акумулятора: 220x65x5 мм.
Вага: 148 г.
Розміри в упаковці: 250x95x40 мм.
Вага в упаковці: 199 г.
Виробник: PowerPlant.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
L17C2PB3 L17L2PB3 L17M2PB3 L17C2PB4 L17L2PB4 L17M2PB4 5B10P53995 5B10W67318 5B10P54000 5B10P53999 5B10W67362
5B10P53998 5B10P54004 5B10P54005 5B10R32998 5B10R38759 5B10W67297 5B10W67381 5B10W67423 2ICP6/54/90
Сумісний з:
Lenovo V130-15IGM V130-15IKB Series.
Lenovo V330-15IKB V330-15ISK Series.
Lenovo V530-14IKB V530-15IKB Series.
Lenovo V130-15IGM 81HL Series.
Lenovo V130-15IKB 81HN Series.
Lenovo V330-14ISK 81AY Series.
Lenovo V330-15IKB 81AX Series.
Lenovo V330-15IKB 81DE Series.
Lenovo V330-15ISK 81AW Series.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO V130-15IGM (L17L2PB3) 7.6V 4500mAh.
Ємність: 4500mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 7.6V.
Кількість елементів: 2.
Розміри акумулятора: 220x65x5 мм.
Вага: 148 г.
Розміри в упаковці: 250x95x40 мм.
Вага в упаковці: 199 г.
Виробник: PowerPlant.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
L17C2PB3 L17L2PB3 L17M2PB3 L17C2PB4 L17L2PB4 L17M2PB4 5B10P53995 5B10W67318 5B10P54000 5B10P53999 5B10W67362
5B10P53998 5B10P54004 5B10P54005 5B10R32998 5B10R38759 5B10W67297 5B10W67381 5B10W67423 2ICP6/54/90
Сумісний з:
Lenovo V130-15IGM V130-15IKB Series.
Lenovo V330-15IKB V330-15ISK Series.
Lenovo V530-14IKB V530-15IKB Series.
Lenovo V130-15IGM 81HL Series.
Lenovo V130-15IKB 81HN Series.
Lenovo V330-14ISK 81AY Series.
Lenovo V330-15IKB 81AX Series.
Lenovo V330-15IKB 81DE Series.
Lenovo V330-15ISK 81AW Series.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 148 г г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 4500 mAh |
| Количество ячеек | 12cell |
| Напряжение | 7.6V |
| Размеры | 220x65x5 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 1 825 ₴
