
Аккумулятор для ноутбука PowerPlant ACER Swift 3 SF314-32 (AP18C8K) 11.55V 4350mAh (NB410668) d
1 825 ₴
- Готово к отправке
- Код: 37553
+380 (97) 624-33-64
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор для ноутбуків MSI GS63VR (BTY-M6K) 11.25V 4471mAh (original)
Ємність: 4471mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 11.25V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 100x240x4 мм.
Вага: 229 г.
Розміри в упаковці: 110x320x35 мм.
Вага в упаковці: 303 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
AP18C8K, 3INP5/82/70.
Сумісний з:
ACER Aspire 5 A514-52 A514-52-58U3 Series.
ACER Chromebook 314 C933 Series.
ACER Swift 3 SF314-42-R4XJ SF314-42-R27B Series.
ACER Swift 3 SF314-57 Series.
ACER Swift 3 SF314-57G Series.
ACER Swift 3 SF314-58 SF314-58G Series.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | 3INP5/82/70, AP18C8K |
| Вес | 229 г г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 4350mAh |
| Количество ячеек | 4cell |
| Напряжение | 11.55V |
| Размеры | 100x240x4 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 1 825 ₴


