
Аккумулятор для ноутбука TOSHIBA Satellite Pro R50-B (PA5212U-1BRS) 14.8 2200mAh PowerPlant (NB510412) a
1 236 ₴
- Готово к отправке
- Код: 625549
+380 (97) 624-33-64
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Характеристики:
- Ємність: 2200mAh.
- Тип акумулятора: Li-ion.
- Напруга: 14.8V.
- Кількість елементів: 4.
- Розміри акумулятора: 270x20x20 мм.
- Вага: 204 г.
- Розміри в упаковці: 310x50x50 мм.
- Вага в упаковці: 256 г.
- Виробник: PowerPlant.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- PA5212U-1BRS PA5247U-1BRS PA5265U-1BRS PA5283U-1BRS PA5291U-1BRS PA5358U-1BRS PA5359U-1BRS PABAS283 PABAS286 PABAS287 PABAS289 PABAS292.
Сумісний з:
- Toshiba Portege R30-C Series.
- Toshiba Portege A30-C A30-D Series.
- Toshiba Satellite Pro A30-C A30-D Series.
- Toshiba Satellite Pro A40-C A40-D Series.
- Toshiba Satellite Pro A50-C A50-D A50-E Series.
- Toshiba Satellite Pro R40-C Series.
- Toshiba Satellite Pro R50-B R50-C R50-D Series.
- Toshiba Tecra A40-C A40-D Series.
- Toshiba Tecra A50-C A50-D A50-E A50-EC Series.
- Toshiba Tecra C40-C C40-D Series.
- Toshiba Tecra C50-B C50-C C50-D C50-E Series.
- Toshiba Tecra Z50-C Z50-D Z50-E Series.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | PA5212U-1BRS PA5247U-1BRS PA5265U-1BRS PA5283U-1BRS PA5291U-1BRS PA5358U-1BRS PA5359U-1BRS PABAS283 PABAS286 PABAS287 PABAS289 PABAS292 |
| Вес | 204 г г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 2200 mAh |
| Количество ячеек | 4cell |
| Напряжение | 14.8V |
| Размеры | 270x20x20 мм |
| Тип | Li-Ion |
| Цвет | чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 1 236 ₴
