
Аккумулятор для ноутбука LENOVO Yoga 720-13IKB (L16C4PB1) 7.7V 7100mAh PowerPlant (NB482160) z
2 212 ₴
- Готово к отправке
- Код: 400139
+380 (97) 624-33-64
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO YOGA 720-13IKB (L16C4PB1) 7.7V 7100mAh.
Ємність: 7100mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 7.7V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 250x100x5 мм.
Вага: 210 г.
Розміри в упаковці: 305x140x30 мм.
Вага в упаковці: 300 г.
Виробник: PowerPlant.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
L16L4PB1, 5B10M52738, L16C4PB1, 5B10M52739, L16M4PB1, 5B10M52740, 5B10Q38237, 5B10Q38238, c41n1613, 2ICP4/43/110-2.
Сумісний з:
Lenovo Yoga 720-13IKB (i5-7200U, FHD) Series
Lenovo Yoga 720-13IKB (i7-8550U, SSD, FHD) Series
Lenovo Yoga 730-13IKB (i5-8250U, FHD) Series
Lenovo Yoga 730-13IWL Series
Не сумісний із Yoga 720-12", 720-15", 730-15", 720S, S730.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO YOGA 720-13IKB (L16C4PB1) 7.7V 7100mAh.
Ємність: 7100mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 7.7V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 250x100x5 мм.
Вага: 210 г.
Розміри в упаковці: 305x140x30 мм.
Вага в упаковці: 300 г.
Виробник: PowerPlant.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
L16L4PB1, 5B10M52738, L16C4PB1, 5B10M52739, L16M4PB1, 5B10M52740, 5B10Q38237, 5B10Q38238, c41n1613, 2ICP4/43/110-2.
Сумісний з:
Lenovo Yoga 720-13IKB (i5-7200U, FHD) Series
Lenovo Yoga 720-13IKB (i7-8550U, SSD, FHD) Series
Lenovo Yoga 730-13IKB (i5-8250U, FHD) Series
Lenovo Yoga 730-13IWL Series
Не сумісний із Yoga 720-12", 720-15", 730-15", 720S, S730.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 210 г г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 7100 mAh |
| Количество ячеек | 4cell |
| Напряжение | 7.7V |
| Размеры | 250x100x5 мм |
| Тип | Li-Ion |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 2 212 ₴
