
Аккумулятор для ноутбука Xiaomi Mi RedmiBook 14 (R14B01W) 15.2V 2800mAh PowerPlant (NB530069) q
2 024 ₴
- Готово к отправке
- Код: 625544
+380 (97) 624-33-64
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
- Ємність: 2800mAh.
- Тип акумулятора: Li-polymer.
- Напруга: 15.2V.
- Кількість елементів: 4.
- Розміри акумулятора: 100x260x5 мм.
- Вага: 182 г.
- Розмір в упаковці: 110x300x25 мм.
- Вага в упаковці: 248 г.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- R14B01W
Сумісний з:
- RedmiBook 14
- XMA1901-AG
- XMA1901-DG
- XMA1901-AA
- XMA1901-DA
- XMA1901-DJ
- XMA1901-YN
- XMA1901-BB
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | R14B01W |
| Вес | 0.248 кг г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 2800mAh |
| Количество ячеек | 4cell |
| Напряжение | 15.2V |
| Размеры | 260 x 100 x 5 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 2 024 ₴
