
Аккумулятор для ноутбука ASUS ROG Strix GL504G (C41N1731) 15.4V 3400mAh PowerPlant (NB431786) w
1 825 ₴
- Готово к отправке
- Код: 400157
+380 (97) 624-33-64
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS ROG Strix GL504G (C41N1731) 15.4V 3400mAh.
Ємність: 3400mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 15.4V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 185x100x10 мм.
Вага: 212 г.
Розміри в упаковці: 240x130x30 мм.
Вага в упаковці: 282 г.
Виробник: PowerPlant.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
C41N1731, C41N1731-1, C41N1731-2, 0B200-02940000.
Сумісний з:
ASUS ROG Strix GL504G,
ASUS ROG Strix GL504GM,
ASUS ROG Strix GL504GM-DS74,
ASUS ROG Strix GL504GW,
ASUS ROG Strix GL504GW-DS74.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS ROG Strix GL504G (C41N1731) 15.4V 3400mAh.
Ємність: 3400mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 15.4V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 185x100x10 мм.
Вага: 212 г.
Розміри в упаковці: 240x130x30 мм.
Вага в упаковці: 282 г.
Виробник: PowerPlant.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
C41N1731, C41N1731-1, C41N1731-2, 0B200-02940000.
Сумісний з:
ASUS ROG Strix GL504G,
ASUS ROG Strix GL504GM,
ASUS ROG Strix GL504GM-DS74,
ASUS ROG Strix GL504GW,
ASUS ROG Strix GL504GW-DS74.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 212 г г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 3400 mAh |
| Количество ячеек | 4cell |
| Напряжение | 15.4V |
| Размеры | 185x100x10 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 1 825 ₴
