
Аккумулятор для ноутбука LENOVO Ideapad L340 Gaming (L18M3PF1) 11.55V 4600mAh PowerPlant (NB482153) n
2 212 ₴
- Готово к отправке
- Код: 400149
+380 (97) 624-33-64
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Ideapad L340 Gaming (L18M3PF1) 11.55V 4600mAh.
Ємність: 4600mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 11.55V.
Кількість елементів: 3.
Розміри акумулятора: 315x80x7 мм.
Вага: 222 г.
Розміри в упаковці: 360x150x30 мм.
Вага в упаковці: 332 г.
Виробник: PowerPlant.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
L18C3PF1, L18M3PF1, SB10W67243, 5B10T04975, 5B10T04976, 5B10W67336.
Сумісний з:
IdeaPad L340-15IRH.
IdeaPad L340-15IRH Gaming Laptop.
IdeaPad L340-17IRH.
IdeaPad L340-17IRH Gaming Laptop.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Ideapad L340 Gaming (L18M3PF1) 11.55V 4600mAh.
Ємність: 4600mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 11.55V.
Кількість елементів: 3.
Розміри акумулятора: 315x80x7 мм.
Вага: 222 г.
Розміри в упаковці: 360x150x30 мм.
Вага в упаковці: 332 г.
Виробник: PowerPlant.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
L18C3PF1, L18M3PF1, SB10W67243, 5B10T04975, 5B10T04976, 5B10W67336.
Сумісний з:
IdeaPad L340-15IRH.
IdeaPad L340-15IRH Gaming Laptop.
IdeaPad L340-17IRH.
IdeaPad L340-17IRH Gaming Laptop.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 222 г г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 4600 mAh |
| Количество ячеек | 3cell |
| Напряжение | 11.55V |
| Размеры | 315x80x7 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 2 212 ₴
