
Аккумулятор для ноутбука LENOVO Yoga 11e-20GC (00HW043) 11.4V 3635mAh PowerPlant (NB482061) o
1 041 ₴
- Готово к отправке
- Код: 400140
+380 (97) 624-33-64
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Yoga 11e-20GC (00HW043) 11.4V 3635mAh.
Ємність: 3635mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 11.4V.
Кількість елементів: 3.
Розміри акумулятора: 270x110x5 мм.
Вага: 184 г.
Розміри в упаковці: 300x140x30 мм.
Вага в упаковці: 279 г.
Виробник: PowerPlant.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
00HW044 SB10J78992 00HW043 SB10J78991 00HW042 SB10J78990.
Сумісний з:
Lenovo ThinkPad Yoga 11E 3rd Gen Series.
Lenovo ThinkPad Yoga 11E Chromebook Series.
Lenovo 20G8-S03400 20GA Series.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Yoga 11e-20GC (00HW043) 11.4V 3635mAh.
Ємність: 3635mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 11.4V.
Кількість елементів: 3.
Розміри акумулятора: 270x110x5 мм.
Вага: 184 г.
Розміри в упаковці: 300x140x30 мм.
Вага в упаковці: 279 г.
Виробник: PowerPlant.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
00HW044 SB10J78992 00HW043 SB10J78991 00HW042 SB10J78990.
Сумісний з:
Lenovo ThinkPad Yoga 11E 3rd Gen Series.
Lenovo ThinkPad Yoga 11E Chromebook Series.
Lenovo 20G8-S03400 20GA Series.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 184 г г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 3635 mAh |
| Количество ячеек | 3cell |
| Напряжение | 11.4V |
| Размеры | 270x110x5 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 1 041 ₴
