
Аккумулятор для ноутбука DELL Inspiron 15-5547 (TRHFF) 7.4V 8000mAh PowerPlant (NB441952) h
2 212 ₴
- Готово к отправке
- Код: 400135
+380 (97) 624-33-64
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Inspiron 15-5547 (TRHFF) 7.4V 8000mAh.
Ємність: 8000mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 7.4V.
Кількість елементів: 3.
Розміри акумулятора: 220x125x10 мм.
Вага: 296 г.
Розміри в упаковці: 250x160x30 мм.
Вага в упаковці: 360 г.
Виробник: PowerPlant.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
TRHFF, 1V2F6, 01v2f6, 0DFVYN, 0PD19, 58DP4, 5MD4V, 86JK8, DFVYN, P39F.
Сумісний з:
Dell Inspiron 5445 5447 5448 5545 5547 5548
Dell Inspiron 14-5447 15-5547 N5447 N5547
Dell Latitude 14 3450
Dell Latitude 15 3550
Dell Latitude 3450 3550 series
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Inspiron 15-5547 (TRHFF) 7.4V 8000mAh.
Ємність: 8000mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 7.4V.
Кількість елементів: 3.
Розміри акумулятора: 220x125x10 мм.
Вага: 296 г.
Розміри в упаковці: 250x160x30 мм.
Вага в упаковці: 360 г.
Виробник: PowerPlant.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
TRHFF, 1V2F6, 01v2f6, 0DFVYN, 0PD19, 58DP4, 5MD4V, 86JK8, DFVYN, P39F.
Сумісний з:
Dell Inspiron 5445 5447 5448 5545 5547 5548
Dell Inspiron 14-5447 15-5547 N5447 N5547
Dell Latitude 14 3450
Dell Latitude 15 3550
Dell Latitude 3450 3550 series
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 296 г г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 8000 mAh |
| Количество ячеек | 3cell |
| Напряжение | 7.4V |
| Размеры | 220x125x10 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 2 212 ₴
