
Аккумулятор для ноутбука HP Elitebook x360 (OR04XL) 7.6V 6600mAh PowerPlant (NB462179) l
1 428 ₴
- Готово к отправке
- Код: 400130
+380 (97) 624-33-64
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Elitebook x360 (OR04XL) 7.6V 6600mAh.
Ємність: 6600mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 7.6V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 280x100x5 мм.
Вага: 209 г.
Розміри в упаковці: 300x140x30 мм.
Вага в упаковці: 301 г.
Виробник: PowerPlant.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
OR04XL, HSTNN-IB8U, HSTNN-DB9C, L34449-002, L34209-2B1, L34449-005, L34209-1B1.
Сумісний з:
HP EliteBook x360 830 G5 G6 Series.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Elitebook x360 (OR04XL) 7.6V 6600mAh.
Ємність: 6600mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 7.6V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 280x100x5 мм.
Вага: 209 г.
Розміри в упаковці: 300x140x30 мм.
Вага в упаковці: 301 г.
Виробник: PowerPlant.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
OR04XL, HSTNN-IB8U, HSTNN-DB9C, L34449-002, L34209-2B1, L34449-005, L34209-1B1.
Сумісний з:
HP EliteBook x360 830 G5 G6 Series.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 209 г г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 6600 mAh |
| Количество ячеек | 4cell |
| Напряжение | 7.6V |
| Размеры | 280x100x5 мм |
| Тип | Li-Ion |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 1 428 ₴
