-9%

Устройство захвата видео PowerPlant HDVC4 HDMI Audio, 4k/30hz (CA914159) w
1 599 ₴
1 461 ₴
- Готово к отправке
- Код: 745153
+380 (97) 624-33-64
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пристрій відеозахоплення може захоплювати як відеосигнал HDMI, так і аудіосигнал HDMI, передаючи аудіо- та відеосигнали на комп'ютери та смартфони для попереднього перегляду та зберігання. Підходить для отримання зображень високої чіткості, запису навчального матеріалу, медичної візуалізації тощо.
Особливості:
Підтримка HDMI loop out;
Підтримка мікрофонного аудіовходу, стереовихід 3,5;
Підтримка накладення мікрофонного і hdmi аудіозахоплення;
Підтримка вхідного сигналу з максимальною роздільною здатністю 4K;
Підтримка вихідного сигналу з максимальною роздільною здатністю 1080P;
Підтримка кабелю HDMI стандарту AWG26: вхід до 15 м (роздільна здатність 1080P і нижче);
Підтримка більшості програм для захоплення, таких як VLC, OBS, Amcap тощо;
Підтримка Windows, Android і MacOS;
Відповідність стандарту USB Video і UVC;
Відповідає стандарту USB Audio UAC;
Компактність і портативність.
Характеристики:
Роздільна здатність HDMI: 4K max.
Підтримка відеоформату: 8/10/12bit Deep color.
Формат відеовиходу: YUV, JPEG.
Роздільна здатність відеовиходу: 1080P max.
Підтримка аудіоформату: L-PCM.
Відстань вхідного кабелю: -<15 м, кабель стандарту HDMI AWG26.
Максимальний робочий струм: 0.7A/5VDC.
Діапазон робочих температур: від -10 до +55C.
Розмір: 55x60x20 мм.
Вага: 53 г.
Розмір в упаковці: 120x115x55 мм.
Вага в упаковці: 170 г.
Виробник: PowerPlant.
Гарантія: 12 місяців.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кабель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 53 г г |
| Входы | HDMI, 3.5 мм |
| Интерфейс | jack 3.5 мм, HDMI |
| Размеры | 55x60x20 мм |
| Разрешение видео | 1080p |
| Совместимость | ПК |
Информация для заказа
- Цена: 1 461 ₴


