
Аккумулятор для ноутбука LENOVO ThinkPad X390 Yoga (L18M3P72) 11.55V 4211mAh PowerPlant (NB482672) k
1 922 ₴
- Готово к отправке
- Код: 683603
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі.
Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм.
Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями.
Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | 5B10W139275B10W13928 , L18L3P72 , L18M3P72 , L18S3P7202DL021 , SB10K97659 , SB10K97660SB10T83170 , SB10T83171, 02DL022 |
| Вес | 202 г г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 4211mAh |
| Количество ячеек | 4cell |
| Напряжение | 11.55 V |
| Размеры | 250x95x3 мм |
| Тип | Li-Ion |
| Цвет | Чёрный |
- Цена: 1 922 ₴


