
Аккумулятор для ноутбука SAMSUNG 900X3B (AA-PLXN4AR) 7.4V 5400mAh PowerPlant (NB490189) q
2 024 ₴
- Готово к отправке
- Код: 683602
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі.
Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм.
Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями.
Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | AA-PBXN4ARAA-PLXN4AR |
| Вес | 310 г г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 5400mAh |
| Количество ячеек | 6cell |
| Напряжение | 7.4 V |
| Размеры | 285x105x5 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | Чёрный |
- Цена: 2 024 ₴


