
Аккумулятор для ноутбука ACER Aspire M5-581T (AP12A3i) 11.1V 4850mAh PowerPlant (NB410743) j
1 629 ₴
- Готово к отправке
- Код: 625644
+380 (97) 624-33-64
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Характеристики:
Можна використовувати замість:
AP12A3i, AP12A4i, 3ICP7/67/90, KT.00303.002, BT.00304.011.
Сумісний з:
Характеристики:
- Ємність: 4850mAh.
- Тип акумулятора: Li-polymer.
- Напруга: 11.1V.
- Кількість елементів: 4.
- Розміри акумулятора: 90x280x10 мм.
- Вага: 177 г.
- Розміри в упаковці: 135x325x30 мм.
- Вага в упаковці: 253 г.
- Виробник: PowerPlant.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
AP12A3i, AP12A4i, 3ICP7/67/90, KT.00303.002, BT.00304.011.
Сумісний з:
- Acer Aspire M3 Series,
- Acer Aspire M5 Series,
- Acer Timeline Ultra M3 Series,
- Acer Timeline Ultra M5 Series,
- Acer Aspire Timeline U M3-581TG-72634G25Mnkk,
- Acer Aspire Timeline U M5-481TG-6814 (M5-481)(M5-581).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | 3ICP7/67/90, AP12A4i , BT.00304.011 , KT.00303.002 , AP12A3i |
| Вес | 177 г г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 4850 mAh |
| Количество ячеек | 4cell |
| Напряжение | 11.1V |
| Размеры | 90x280x10 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 1 629 ₴
