
Аккумулятор для ноутбука ASUS Pro 3548FA (C31N1831) 11.55V 4335mA PowerPlant (NB432134) s
2 024 ₴
- Готово к отправке
- Код: 625640
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і добротна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність «ефекту пам'яті», низький рівень саморозряду, і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
- Ємність: 4335mAh.
- Тип акумулятора: Li-polymer.
- Напруга: 11.55V.
- Кількість елементів: 3.
- Розміри акумулятора: 90x280x5 мм.
- Вага: 215 г.
- Розмір в упаковці: 145x335x25 мм.
- Вага в упаковці: 308 г.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- C31N1831,0B200-03330200, 0B200-03630000, 0B200-03630100, 0B200-03630200, 0B200-03630300.
Сумісний з:
- Asus PRO P3540FA P3548FA P574FA PX574FA PE574FA Series.
- Asus PRO3540FA PRO3548FA PRO574FA Series.
- Asus Pro 3548FA 574FA PX574FA PE574FA Series.
- Asus ZenBook 14 UX433FQ Series.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | 0B200-03630000 , 0B200-03630100 , 0B200-03630200 , 0B200-03630300 , C31N1831, 0B200-03330200 |
| Вес | 215 г г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 4335mAh |
| Количество ячеек | 3cell |
| Напряжение | 11.55V |
| Размеры | 335 x 145 x 25 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | чёрный |
- Цена: 2 024 ₴
