
Аккумулятор для ноутбука ASUS ROG GU501 Series (C41N1727) 14.8V 2800mAh PowerPlant (NB431984) m
1 825 ₴
- Готово к отправке
- Код: 625639
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
- Ємність: 2800mAh.
- Тип акумулятора: Li-polymer.
- Напруга: 14.8V.
- Кількість осередків: 4.
- Розмір акумулятора: 100x205x5 мм.
- Вага: 196 г.
- Розмір в упаковці: 135x240x30 мм.
- Вага в упаковці: 264 г.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- C41N1727 0B200-02900000 0B200-02900000M 4ICP7/48/70 C41PiJH.
Сумісний з:
- ASUS ROG Zephyrus GM501 Series
- ASUS ROG Zephyrus GM501G Series
- ASUS ROG Zephyrus GM501GM Series
- ASUS ROG Zephyrus GM501GS Series
- ASUS ROG GU501 Series
- ASUS ROG GU501G Series
- ASUS ROG GU501GM Series
- ASUS ROG Zephyrus GM501GM Series
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 196 г г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 2800mAh |
| Количество ячеек | 4cell |
| Напряжение | 14.8V |
| Размеры | 205 x 100 x 5 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | чёрный |
- Цена: 1 825 ₴
