
Аккумулятор для ноутбука ASUS ROG Strix GL702V (C41N1541) 15.2V 4200mAh PowerPlant (NB431892) f
2 611 ₴
- Готово к отправке
- Код: 625637
+380 (97) 624-33-64
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS ROG Strix GL702V (C41N1541) 15.2V 4200mAh.
Ємність: 4200mAh.
Тип акумулятора: Li-Polymer.
Напруга: 15.2V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 300x100x7 мм.
Вага: 279 г.
Розміри в упаковці: 360x150x30 мм.
Вага в упаковці: 385 г.
Виробник: PowerPlant.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
C41N1541.
Сумісний з:
Asus ROG Strix GL702V GL702VT GL702VM Series.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS ROG Strix GL702V (C41N1541) 15.2V 4200mAh.
Ємність: 4200mAh.
Тип акумулятора: Li-Polymer.
Напруга: 15.2V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 300x100x7 мм.
Вага: 279 г.
Розміри в упаковці: 360x150x30 мм.
Вага в упаковці: 385 г.
Виробник: PowerPlant.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
C41N1541.
Сумісний з:
Asus ROG Strix GL702V GL702VT GL702VM Series.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | Asus ROG Strix GL702V GL702VT GL702VM Series |
| Вес | 279 г г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 4200 mAh |
| Количество ячеек | 4cell |
| Напряжение | 15.2V |
| Размеры | 300x100x7 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 2 611 ₴
